کاهش 90 درصدی هزینه های راه اندازی مراکز تلفن ثابت موفقیت چشمگیر فن‌آوا

مدیرعامل شرکت کوه نور گروه فن‌آوا با اشاره به اقدامات موثر و موفقیت‌های فن‌آوا در عرصه ایجاد مراکز تلفن ثابت، تصریح کرد: گروه فن‌آوا با بهره مندی از امکانات و دانش روز دنیا و توانمندی متخصصان جوان ایرانی هزینه ایجاد مراکز تلفن ثابت را تا 90 درصد کاهش داده است.

مهندس شیبانی با تاکید بر اینکه سامانه های مراکز تلفن ثابت فن‌آوا (GSM-WLL) تمام امکانات و خدمات مراکز کابلی را دارد، افزود: مراکز تلفن ثابت ایجاد شده ازسوی فن‌آوا هیچ محدودیتی برای ارتباط با اپراتورهای دیگر، ارتباطات بین المللی و ارایه اینترنت و کلیه سرویس‌های ارزش افزوده ندارد.
مدیرعامل شرکت کوه نور گروه فن‌آوا با بیان اینکه پروژه‌های مسکن مهر و شهرهای جدید از جمله مشتریان بالقوه شرکت کوه نور هستند، گفت: شرکت کوه نور گروه فن‌آوا در 5 منطقه استان البرز از جمله مسکن مهر ماهدشت، مسکن مهر ابریشم و مسکن مهر هشتگرد و مجتمع و شهرک صنفی - صنعتی کرج و منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام تجهیزات مرکز تلفن ثابت نصب و راه اندازی کرده است که با پیش شماره تلفن‌های استان البرز یعنی 026 هم‌کد است.
مهندس شیبانی خاطرنشان کرد: شرکت کوه نور گروه فن‌آوا در استان اصفهان نیز تاکنون 10 هزار شماره واگذار کرده که با توجه به موفقیت و رضایتمندی بهره‌برداران و مردم، درخواست مشتریان جدید و روند واگذاری شماره‌ها و ایجاد مراکز به سرعت در حال افزایش است.
مدیرعامل شرکت کوه نور گروه فن‌آوا همچنین با اشاره به اجرای پروژه USO با 45 هزار مشترک در بالغ بر 1050 روستا، گفت: در این پروژه ارایه خدمات تلفن ثابت به روستاهای واقع شده در مناطق صعب‌العبور و دورافتاده با بهره مندی از سیستم نوین GSM-WLL در دستور کار بود که شرکت کوه نور گروه فن‌آوا با توجه به مزیت‌های خود موفق شد به عنوان اولین اپراتور پروژه را تکمیل کرده و تلفن ثابت را به مشترکان تحویل دهد.
مهندس شیبانی به انتخاب شرکت کوه نور گروه فن‌آوا به عنوان پیمانکار پروژه فاز 7 موبایل استان خوزستان پس از موفقیت در مناقصه برگزارشده اشاره کرد و اظهارداشت: جانمایی، نصب، راه اندازی و جایگزینی حدود 200 سایت بی تی اس در مناطق مختلف استان خوزستان به شرکت کوه نور گروه فن‌آوا واگذار شده است.
مدیرعامل شرکت کوه نور گروه فن‌آوا در پایان تصریح کرد: گروه فن‌آوا با توجه به بهره مندی از دانش فنی، امکانات روز دنیا و نیروی انسانی متخصص می‌تواند پروژهای IT کشوری، استانی و منطقه ای را با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و کوتاهترین زمان انجام دهد.